Moje služby

Firma se pyšní svoji 17letou odbornou praxí v oboru VODA-TOPENÍ. Zabýváme se všemi druhy instalatérských služeb. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku na konkrétní dílo dle Vašich specifikací. Podle Vašich potřeb Vám poskytneme odbornou konzultaci ohledně technického řešení, výběru i nákupu technologie a zařizovacích předmětů. Prostě a jednoduše instalaterské služby na míru pro každého.

Profesionální práce se specializací na instalatérství, topenářství, domovní odpady,kanalizace,tepelná čerpadla,podlahové topeni,kotle,bojlery, rekonstrukce bytovych jáder..Kvalitní a kompletní provedení zakázky jako například rozvody sítí do novostavby, celkové rekonstrukce vody či odpadu nebo kompletní realizaci koupelny.

Dlouholetá praxe zaručuje nejen vypilované pracovní postupy, které šetří čas i peníze, ale hlavně umožňuje poskytnout zákazníkovi ty nejlepší rady při volbě materiálu pro zajištění dlouhodobé životnosti rozvodů. Používáním odolných materiálů jako je měď či plast v kombinaci se spolehlivými výrobky špičkových firem a odbornou instalací, může zajistit vždy tu největší životnost Vašich rozvodů.


Topení a podlahové topeníKanalizace


Kotle , bojlery

Bytová jádra 

Tepelná čerpadla 

 Vodoinstalace a odpady